Klinika Wójcicki – Wrocław

Zapraszamy Państwa do Kliniki Wójcicki bardzo serdecznie, w nadziei że spełnimy wszystkie Państwa oczekiwania.

Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa do Kliniki Wójcicki. Nasza Klinika jest wyjątkowym miejscem w centrum Wrocławia, oferującym pełne spektrum zabiegów chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, laseroterapii i kosmetologii.

Zapewniamy Państwu najwyższą jakość usług, popartą wieloletnim doświadczeniem w branży beauty. Gwarancją profesjonalnego i kompletnego podejścia do każdego z Pacjentów, jest kompleksowość naszej oferty. Wyróżniająca nas jakość to pasja przekazywana od pokoleń, dająca poczucie naszego osobistego zaangażowania w specjalistyczną opiekę medyczną. By sprostać Państwa oczekiwaniom, Klinika wyposażona została w najnowocześniejsze na rynku technologie i wysokospecjalistyczne preparaty antyaging.

Nasz gabinet kosmetyczny oferuje zróżnicowane zabiegi ukierunkowane na pielęgnację i zwalczanie wczesnych oznak starzenia. Medycyna estetyczna jest dziś dostępna dla każdego. Laseroterapia, nowoczesna kosmetyka – to tylko niektóre sposoby na zatrzymanie czasu. Korzystając z nich możemy dłużej cieszyć się atrakcyjnym wyglądem i skutecznie eliminować kompleksy. Nasz wygląd ma bezpośredni wpływ na pewność siebie i poczucie zadowolenia z życia. Warto więc profesjonalnie dbać o siebie i spełniać marzenia o nowym, lepszym wizerunku. Szanujemy indywidualne wymagania każdego Pacjenta. Zapewniamy pełną dyskrecję i najwyższy profesjonalizm.

Zapraszamy Państwa do Kliniki Wójcicki bardzo serdecznie, w nadziei, że spełnimy wszystkie Państwa oczekiwania.

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
8:00 - 16:30
Sobota
nieczynne

Wybierz datę wizyty

Poznaj nas bliżej

Nasz Zespół

Zespół Lekarski

Nasz Zespół

Czytaj więcej

Prof. dr hab. Piotr Wójcicki

Chirurgia plastyczna

Prof. dr hab. Piotr Wójcicki

Czytaj więcej

Ukończyłem Akademię Medyczna we Wrocławiu. W Szpitalu Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju rozpocząłem pracę w 1985r, po uzyskaniu specjalizacji z chirurgii ogólnej. Przez blisko dekadę, do 2017r pełniłem funkcję Kierownika Kliniki Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz Ordynatora Oddziału Chirurgii Plastycznej. W 2012 roku uzyskałem tytuł profesora nauk medycznych, a dwa lata później Senat Uniwersytetu Medycznego […] Czytaj więcej »

Dr n. med. Grażyna Wójcicka

Foniatria

Dr n. med. Grażyna Wójcicka

Czytaj więcej

Studia ukończyłam na Wydziale Lekarskim AM we Wrocławiu. Specjalizację z otolaryngologii uzyskałam w 1985r, a specjalizację II z foniatrii w 1992r w Klinice Foniatrii i Audiologii w Poznaniu . W 1995r obroniłam pracę doktorską pt.: „Zastosowanie badania nasometrycznego w ocenie wyników leczenia chorych z rozszczepem podniebienia”. Moim kierownikiem specjalizacji i promotorem rozprawy był prof. dr hab. Antoni Pruszewicz. Czytaj więcej »

Dr n. med. Karolina Wójcicka

Medycyna estetyczna, Laseroterapia

Dr n. med. Karolina Wójcicka

Czytaj więcej

W 2005 roku ukończyłam Akademię Medyczną imienia Piastów Śląskich we Wrocławiu. Od tego czasu pracuję w Klinice i Oddziale Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju. W 2010 uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych po obronie pracy doktorskiej pt.: „ Epidemiologia rozszczepów wargi, wyrostka zębodołowego i podniebienia w materiale Szpitala i Kliniki Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju”. W roku 2015 uzyskałam specjalizację z zakresu chirurgii plastycznej. Czytaj więcej »

Lek. med. Aleksandra Wójcicka

Medycyna estetyczna

Lek. med. Aleksandra Wójcicka

Czytaj więcej

Moim Pacjentom rekomenduję te zabiegi, które wybrałabym dla siebie będąc w ich skórze. Jestem absolwentem wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu, który ukończyłam w 2012r. W Klinika Wójcicki wykonuję zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii i mikropigmentacji medycznej. Wieloletnie doświadczenie w branży beauty, oraz osobiste zaangażowanie pozwalają mi osiągnąć zamierzone efekty terapeutyczne. Szczególnym etapem leczenia […] Czytaj więcej »

Elżbieta Stysiał

Inspektor Ochrony Danych Osobowych Specjalista ds. obsługi pacjenta

Elżbieta Stysiał

Czytaj więcej

Ukończyłam Policealną Szkołę Bankowości i Finansów. W latach 1997 do 2005 pracowałam na stanowisku referenta – podinspektora ds. kadr i administracji. Czytaj więcej »