Klinika Polanica Zdrój

Witam serdecznie

Już od przeszło 25 lat chirurgia plastyczna jest moją specjalnością. Nieustannie wzbogacam swoją wiedzę, poszerzam doświadczenie i wzbogacam umiejętności z zakresu najnowocześniejszych technik operacyjnych. Moja działalność kliniczna obejmuje leczenie chorych z ciężkimi urazami rąk oraz twarzy, jak również chorych z wadami wrodzonymi, nowotworami i pacjentów posiadających rozmaite zniekształcenia pourazowe, ponowotworowe i pooparzeniowe. W trakcie mojej 25 – letniej działalności przeprowadziłem wiele operacji – opatrywałem rozległe rany, zszywałem naczynia, nerwy oraz ścięgna, wycinałem guzy nowotworowe, replantowałem palce oraz kończyny, wykonywałem operacje odtwórcze i naprawcze, korygowałem blizny, rekonstruowałem nosy, pokrywałem rany przeszczepami skóry oraz wykonywałem zabiegi kosmetyczne.

Niejednokrotnie byłem zmuszony do rozwiązywania licznych problemów, których ceną było zdrowie, a nierzadko również życie wielu osób. Z tego też powodu z należytą pokorą podchodzę do uprawianej przeze mnie specjalności i cenią zaufanie, jakim obdarzyli mnie moi pacjenci.

Primum non nocere to kredo mojej działalności, które towarzyszy zarówno kwalifikowaniu, jak i planowaniu zabiegów kosmetycznych. Jego znaczenie rozumiem, jako bezpieczeństwo zabiegów w sensie medycznym oraz perfekcja w sensie estetycznym. Chirurgia plastyczna ma przecież szczególny charakter. Dotyczy osób wrażliwych, nie aprobujących kompromisów, dla których najwyższą wartością jest piękno i harmonia. Moimi pacjentkami są głównie kobiety, ale z satysfakcją zauważam, że systematycznie poszerza się także grono mężczyzn korzystających z moich usług. W większości są to mieszkańcy naszego kraju, jednak nierzadko także obcokrajowcy. Jestem ogromnie zadowolony z faktu, że z moich usług korzystają także osoby powszechnie znane – aktorzy, politycy, dziennikarze i artyści, zachowujący swoją anonimowość.

Ja i mój zespół dokładamy wszelkich starań, aby chirurgia plastyczna w naszym wykonaniu odznaczała się najwyższym poziomem precyzji, staranności i dokładności oraz w pełni odpowiadała oczekiwaniom naszych pacjentów.

Szanowni Państwo jeśli zapragniecie pozbyć się swoich odwiecznych kompleksów, zmienić coś w życiu, podarować sobie odrobinę radości, a może nawet długotrwałego szczęścia przyjmijcie zaproszenie do Polanicy Zdrój i mojej kliniki. Zapraszam.

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
9:00 - 18:00
Sobota
nieczynne

Wybierz datę wizyty

Poznaj nas bliżej

Bella Estetica Polanica Zdrój

Bella Estetica Polanica Zdroj

Bella Estetica Polanica Zdrój

Czytaj więcej

Prof. dr hab. Piotr Wójcicki

Chirurgia plastyczna

Prof. dr hab. Piotr Wójcicki

Czytaj więcej

W 1981 roku ukończył Akademię Medyczną we Wrocławiu. W 1985 roku rozpoczął prace w Szpitalu Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju. W 1989 roku uzyskał specjalizację II stopnia z chirurgii plastycznej. W 1994 roku otrzymał tytuł doktora nauk medycznych po obronieniu pracy pt: „Ocena ukrwienia stóp po pobraniu płata z grzbietu stopy”, a w 2008 roku tytuł doktora habilitowanego nauk medycznych, po obronie pracy pt. „Ocena skuteczności leczenia pooperacyjnej niewydolności podniebienno-gardłowej w rozszczepieniu podniebienia”. W 2012 roku Prezydent Rzeczpospolitej nadał dr Wójcickiemu tytuł profesora nauk medycznych Czytaj więcej »

Dr n. med. Grażyna Wójcicka

Foniatria

Dr n. med. Grażyna Wójcicka

Czytaj więcej

Studia ukończyłam na Wydziale Lekarskim AM we Wrocławiu. Specjalizację z otolaryngologii uzyskałam w 1985r, a specjalizację II z foniatrii w 1992r w Klinice Foniatrii i Audiologii w Poznaniu . W 1995r obroniłam pracę doktorską pt.: „Zastosowanie badania nasometrycznego w ocenie wyników leczenia chorych z rozszczepem podniebienia”. Moim kierownikiem specjalizacji i promotorem rozprawy był prof. dr hab. Antoni Pruszewicz. Czytaj więcej »

Dr n. med. Karolina Wójcicka

Specjalista chirurgii plastycznej

Dr n. med. Karolina Wójcicka

Czytaj więcej

W 2005 roku ukończyłam Akademię Medyczną imienia Piastów Śląskich we Wrocławiu. Od tego czasu pracuję w Klinice i Oddziale Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju. W 2010 uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych po obronie pracy doktorskiej pt.: „ Epidemiologia i etiopatogeneza rozszczepów wargi, wyrostka zębodołowego i podniebienia na podstawie 2500 pacjentów operowanych w Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju”. W roku 2015 uzyskałam specjalizację z zakresu chirurgii plastycznej pod kierownictwem dr Ireneusza Łątkowskiego. Czytaj więcej »

Lek. med. Aleksandra Wójcicka

Medycyna estetyczna

Lek. med. Aleksandra Wójcicka

Czytaj więcej

W 2012 roku ukończyłam WydzIał Lekarski Akademii Medycznej imienia Piastów Śląskich we Wrocławiu. Staż podyplomowy odbywałam w Akademickim Szpitalu Klinicznym im Janna Mikulicza- Radeckiego we Wrocławiu. Obecnie odbywam staż specjalizacyjny z zakresu audiologii i foniatrii na Oddziale Otolaryngologii w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym. Czytaj więcej »

Elżbieta Wybadowska

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Elżbieta Wybadowska

Czytaj więcej

Bardzo cenię pracę z ludźmi dlatego, jako Specjalista ds. Obsługi Pacjenta w Klinice Bella Estetica łączę moją umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych  z wieloletnią fascynacją tematyką beauty . Zależy mi na najwyższym poziomie obsługi Pacjenta, dlatego nieustannie zgłębiam wiedzę specjalistyczną z zakresu zabiegów anti-aging. Wyczerpująco odpowiem na wszystkie Państwa pytania dotyczące oferty zabiegowej Kliniki, z zakresu […] Czytaj więcej »