Klinika Wójcicki Polanica Zdrój

Witam serdecznie

Już od przeszło 25 lat chirurgia plastyczna jest moją specjalnością. Nieustannie wzbogacam swoją wiedzę, poszerzam doświadczenie i wzbogacam umiejętności z zakresu najnowocześniejszych technik operacyjnych. Moja działalność kliniczna obejmuje leczenie chorych z ciężkimi urazami rąk oraz twarzy, jak również chorych z wadami wrodzonymi, nowotworami i pacjentów posiadających rozmaite zniekształcenia pourazowe, ponowotworowe i pooparzeniowe. W trakcie mojej 25 – letniej działalności przeprowadziłem wiele operacji – opatrywałem rozległe rany, zszywałem naczynia, nerwy oraz ścięgna, wycinałem guzy nowotworowe, replantowałem palce oraz kończyny, wykonywałem operacje odtwórcze i naprawcze, korygowałem blizny, rekonstruowałem nosy, pokrywałem rany przeszczepami skóry oraz wykonywałem zabiegi kosmetyczne.

Niejednokrotnie byłem zmuszony do rozwiązywania licznych problemów, których ceną było zdrowie, a nierzadko również życie wielu osób. Z tego też powodu z należytą pokorą podchodzę do uprawianej przeze mnie specjalności i cenią zaufanie, jakim obdarzyli mnie moi pacjenci.

Primum non nocere to kredo mojej działalności, które towarzyszy zarówno kwalifikowaniu, jak i planowaniu zabiegów kosmetycznych. Jego znaczenie rozumiem, jako bezpieczeństwo zabiegów w sensie medycznym oraz perfekcja w sensie estetycznym. Chirurgia plastyczna ma przecież szczególny charakter. Dotyczy osób wrażliwych, nie aprobujących kompromisów, dla których najwyższą wartością jest piękno i harmonia. Moimi pacjentkami są głównie kobiety, ale z satysfakcją zauważam, że systematycznie poszerza się także grono mężczyzn korzystających z moich usług. W większości są to mieszkańcy naszego kraju, jednak nierzadko także obcokrajowcy. Jestem ogromnie zadowolony z faktu, że z moich usług korzystają także osoby powszechnie znane – aktorzy, politycy, dziennikarze i artyści, zachowujący swoją anonimowość.

Ja i mój zespół dokładamy wszelkich starań, aby chirurgia plastyczna w naszym wykonaniu odznaczała się najwyższym poziomem precyzji, staranności i dokładności oraz w pełni odpowiadała oczekiwaniom naszych pacjentów.

Szanowni Państwo jeśli zapragniecie pozbyć się swoich odwiecznych kompleksów, zmienić coś w życiu, podarować sobie odrobinę radości, a może nawet długotrwałego szczęścia przyjmijcie zaproszenie do Polanicy Zdrój i mojej kliniki. Zapraszam.

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
9:00 - 18:00
Sobota
nieczynne

Wybierz datę wizyty

Poznaj nas bliżej

Prof. dr hab. Piotr Wójcicki

Chirurgia plastyczna

Prof. dr hab. Piotr Wójcicki

Czytaj więcej

W 1981 roku ukończył Akademię Medyczną we Wrocławiu. W 1985 roku rozpoczął prace w Szpitalu Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju. W 1989 roku uzyskał specjalizację II stopnia z chirurgii plastycznej. W 1994 roku otrzymał tytuł doktora nauk medycznych po obronieniu pracy pt: „Ocena ukrwienia stóp po pobraniu płata z grzbietu stopy”, a w 2008 roku tytuł doktora habilitowanego nauk medycznych, po obronie pracy pt. „Ocena skuteczności leczenia pooperacyjnej niewydolności podniebienno-gardłowej w rozszczepieniu podniebienia”. W 2012 roku Prezydent Rzeczpospolitej nadał dr Wójcickiemu tytuł profesora nauk medycznych Czytaj więcej »

Dr n. med. Grażyna Wójcicka

Foniatria

Dr n. med. Grażyna Wójcicka

Czytaj więcej

Studia ukończyłam na Wydziale Lekarskim AM we Wrocławiu. Specjalizację z otolaryngologii uzyskałam w 1985r, a specjalizację II z foniatrii w 1992r w Klinice Foniatrii i Audiologii w Poznaniu . W 1995r obroniłam pracę doktorską pt.: „Zastosowanie badania nasometrycznego w ocenie wyników leczenia chorych z rozszczepem podniebienia”. Moim kierownikiem specjalizacji i promotorem rozprawy był prof. dr hab. Antoni Pruszewicz. Czytaj więcej »

Dr n. med. Karolina Wójcicka

Specjalista chirurgii plastycznej

Dr n. med. Karolina Wójcicka

Czytaj więcej

W 2005 roku ukończyłam Akademię Medyczną imienia Piastów Śląskich we Wrocławiu. Od tego czasu pracuję w Klinice i Oddziale Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju. W 2010 uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych po obronie pracy doktorskiej pt.: „ Epidemiologia i etiopatogeneza rozszczepów wargi, wyrostka zębodołowego i podniebienia na podstawie 2500 pacjentów operowanych w Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju”. W roku 2015 uzyskałam specjalizację z zakresu chirurgii plastycznej pod kierownictwem dr Ireneusza Łątkowskiego. Czytaj więcej »

Lek. med. Aleksandra Wójcicka

Medycyna estetyczna

Lek. med. Aleksandra Wójcicka

Czytaj więcej

W 2012 roku ukończyłam WydzIał Lekarski Akademii Medycznej imienia Piastów Śląskich we Wrocławiu. Staż podyplomowy odbywałam w Akademickim Szpitalu Klinicznym im Janna Mikulicza- Radeckiego we Wrocławiu. Obecnie odbywam staż specjalizacyjny z zakresu audiologii i foniatrii na Oddziale Otolaryngologii w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym. Czytaj więcej »

Elżbieta Stysiał

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Elżbieta Stysiał

Czytaj więcej

Bardzo cenię pracę z ludźmi dlatego, jako Specjalista ds. Obsługi Pacjenta w Klinice Bella Estetica łączę moją umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych  z wieloletnią fascynacją tematyką beauty . Zależy mi na najwyższym poziomie obsługi Pacjenta, dlatego nieustannie zgłębiam wiedzę specjalistyczną z zakresu zabiegów anti-aging. Wyczerpująco odpowiem na wszystkie Państwa pytania dotyczące oferty zabiegowej Kliniki, z zakresu […] Czytaj więcej »

Ten komunikat o błędzie jest widoczny tylko dla administratorów WordPressa

Błąd: nie znaleziono kanału.

Przejdź na stronę ustawień kanału Instagramu, aby utworzyć kanał.